Salt la conținut
  • Aleks Gevelsberg, imaginea 1
  • Aleks Gevelsberg, imaginea 2
  • Aleks Gevelsberg, imaginea 3

3 imagini, faceți clic pentru mărire.

Aleks Gevelsberg

Maseuri

Detalii interesante despre Aleks Gevelsberg

Vă ofer femeilor un masaj relaxant și senzual al întregului corp într-o atmosferă plăcută. La cerere, vă răsfăț ulterior cu cunnilingus. Discreția, igiena, respectul și bunăstarea dvs. sunt pe primul loc pentru mine.

Tradus din germană · Afișați originalul

Ich biete Frauen eine sinnliche und entspannende Ganzkörpermassage in angenehmer Atmosphäre. Im Anschluss verwöhne ich dich auf Wunsch mit Cunnilingus. Diskretion, Hygiene, Respekt und dein Wohlbefinden stehen für mich an erster Stelle.

Profil: Aleks Gevelsberg

Heterosexuală
Sexualitate
Versatil
Rol
18 primăveri
Vârstă
186 cm
Înălțime
Medie
Siluetă
Brun
Ten
Căprui
Culoarea ochilor
Negru
Culoarea părului
Păr scurt
Lungimea părului
Barbișon
Barbă
Puțin păros
Pilozitate corporală
Parțial ras
Pilozitate intimă
15 cm (6 Inch)
Lungimea penisului
6 cm (2 Inch)
Circumferința penisului
Necircumcis
Prepuț
Germană
Limbi
Vizite la birou & Vizite la hotel
Locuri de întâlnire

Serviciile oferite de Aleks Gevelsberg

Softcore și hardcore

  • 69

Masaj

  • Masaj body-to-body
  • Masaj erotic
  • Masaj complet de corp
  • Masaj intim
  • Masaj Nuru
  • Masaj cu ulei
  • Masaj la fese

Semnificația serviciilor oferite și a termenilor o găsiți în secțiunea noastră Lexicon erotic.

Recenzii și impresii despre Aleks Gevelsberg

Aleks Gevelsberg nu a primit încă nicio recenzie.

Aveți experiență cu Aleks Gevelsberg? Atunci serviți prima recenzie, ceilalți oaspeți vă vor mulțumi.